.

ŞİRKET PROFİLİ

.

KONSEV GIDA; Konya'da Oyuncak, Şeker, Oyuncaklı Şeker ve Lisanslı ürünler üretim, pazarlama ve ihracat sektöründe faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız;

Oyuncak, Şeker, Oyuncaklı Şeker ve Lisanslı ürünlerin üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, müşterilerimize "Konsev Gıda " kalitesi ve farkıyla en ekonomik şekilde cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, edindiği tecrübe ile sağlıklı, güvenli, eğitici ve eğlenceli oyuncakları, şekerleri, oyuncaklı şekerleri ve lisanslı ürünleri hem Türkiye geneline hem de tüm dünya çocuklarına ulaştırmaktadır.

KONSEV FOOD; In Konya, Toy, Candy, Toy Candy and Licensed products operate in the production and marketing sector.

Our company;

It was established to provide the best service to customer expectations in the production and sales of Toys, Candy, Toy Candy and Licensed products, and to respond to our customers in the most economical way with the quality and difference of "Konsev Gıda".

Our company has acquired experience with healthy, safe, educational and fun toys, candy, candy and toys and licensed products through Turkey, as well as delivers all the world's children.Our company has acquired experience with healthy, safe, educational and fun toys, candy, candy and toys and licensed products through Turkey, as well as delivers all the world's children.


ARA

WHATSAPP